«Вишиваємо ПЕРЕМОГУ»

До Всесвітнього дня вишиванки у ЛНУ імені Тараса Шевченка» було проведено традиційні заходи під девізом «Вишиваємо ПЕРЕМОГУ».

16 травня 2024 року до Всесвітнього дня вишиванки у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було проведено традиційні заходи, які відбулися на різних локаціях університету  (м. Лубни, Миргород, Полтава): «Веселкою сплелися кольори», «Найкрасивіша у світі жінка – це ти УКРАЇНКА», «Моя родина у вишиванці», «Мій дім у вишиванці» та ін. Заходи пройшли під девізом «Вишиваємо ПЕРЕМОГУ».

Здобувачі освіти та викладачі НН ІПП активно долучилися до святкування Дня вишиванки, вшановуючи національні традиції українського народу. Вишиванка є оберегом, яскравим символом долі народу, завжди була і залишається українською святинею, яка символізує в собі мудрість, духовне багатство та зв’язок поколінь.

А українська вишиванка – диво!

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши!

За інформацією НН ІПП