«Кавові вірші» Наталії Жовнір

Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники НН ІФЖ відвідали презентацію збірки поезії Наталії Жовнір «Кавові вірші».

7 травня у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбулася презентація збірки поезії Наталії Жовнір «Кавові вірші» в межах проєкту «Краєзнавчий ліцей».

На заході панувала справжня творча атмосфера і здавалося, що в повітрі витав аромат кави, адже у переважній більшості у віршах з нової збірки письменниці, в тому чи іншому контексті згадується кава.

Захід відвідали здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту філології і журналістики.

Усі відвідувачі уважно слухали кожен твір письменниці та наприкінці заходу поставили їй цікаві запитання, а також поділились враженнями.

Не залишились представники ННІФЖ без подарунку: від Наталії Жовнір вони отримали збірку поезії «Кавові вірші» та книгу «Мандри століттями», а від ведучої заходу Юлії Манойленко книгу «Слідами смальти».

Навчально-науковий інститут філології і журналістики