Онлайн-лекція “Risk and Safety Concerns in Deep Networks”

Викладачі та здобувачі освіти НН ІБМ долучилися до захоплюючої онлайн-лекції “Risk and Safety Concerns in Deep Networks”.

6 травня викладачі та здобувачі освіти Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту ЛНУ імені Тараса Шевченка мали чудову можливість взяти участь у онлайн-лекції від доцента та директора магістерської програми зі штучного інтелекту Наньянського технологічного університету (Сінгапур) – Адамса Вай-Кін Конга.

Ця лекція зосередила увагу на актуальних питаннях безпеки та ризиків у глибинних нейронних мережах, що є дуже важливими у сучасному світі штучного інтелекту.

Висловлюємо вдячність платформі Ukraine Global Faculty за можливість долучитися до цього важливого заходу і збагатити наше розуміння передових технологій. Учасники лекції отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь та засвоєння матеріалу.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю!

За інформацією кафедри фінансів, обліку та банківської справи