Перемога у Всеукраїнському конкурсі

Здобувачка вищої освіти 1 курсу освітньої програми «Економіка» НН ІБМ здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

7 травня 2024 року, на базі Факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ, відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки, на якій робота здобувачки вищої освіти освітньої програми Економіка Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, Вікторії БОРИСЕНКО, на тему: «Аналіз поточного стану санаторно-курортної галузі міста Миргород та перспективи її розвитку в умовах війни» здобула першість в тематичному напрямі: «Економіка місцевого розвитку».

Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економіки і маркетингу – Людмила ГОРБАТЮК.

Вітаємо Вікторію з перемогою! Щиро висловлюємо вдячність Сумському національному аграрному університетові за можливість взяти участь у цьому заході та за сприяння у розвитку наукових здібностей студентів.

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту