Зустріч з представниками ГО «Навчай для України»

У виші відбулася зустріч з представниками ГО «Навчай для України».

7 травня 2024 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася  Zoom конференція з представниками ГО «Навчай для України».

На онлайн зустрічі присутні дізналися, що з 2022 року команда ГО «Навчай для України» реалізує проєкт з подолання освітніх втрат «Освітній Суп» у співпраці із Міжнародною Академією Тьюторингу, яка є провідною інституцією в Україні щодо підготовки вчителів з тьюторськими компетенціями, та програму «СтудМентор», мета якої забезпечити рівні можливості для кожної дитини, незалежно від місця проживання.

ГО «Навчай для України» як програма підтримки і розвитку студентів, які їдуть викладати у маленьких містах та селищах, має досвід співпраці зі студентами та молодими спеціалістами та їхньої підготовки до взаємодії з дітьми.

ПРО ПРОГРАМУ:

«СтудМентор» — це програма для українських студентів, які готові підтримати школярів з прифронтових регіонів та показати їм, що навчання — це класно. Все це — через підхід академічного менторингу, де студенти (ментори) передають знання та досвід школярам (менті).

Якщо ти студент, що хоче підтримувати дітей знаннями, займаєшся чи плануєш займатися викладацькою/ менторською діяльністю — запрошуємо тебе на наш інтенсив, що допоможе тобі покращити твої уроки з дітьми  з використанням менторського підходу.

Впродовж двох тижнів опрацьовуються такі теми:

• активне слухання та надання зворотного звʼязку;
  • робота з супротивом;
  • ненасильницька комунікація;
  • побудова індивідуальної карти розвитку для себе і менті,

а також попрактикуємо навички критичного мислення та використання інструментів ШІ.

Чи підійде тобі програма? Так, якщо:

• цікавишся сучасними інструментами та методами взаємодії з іншими;
  • хочеш здобути перший досвід викладання чи роботи з дітьми або вже маєш його та хочеш поглибити;
  • хочеш стати якісною підтримкою для дітей та закохувати їх у свій предмет;
  • готовий активно навчатися і включатися у практичні вправи;
  • бажаєш доєднатись до зростаючої спільноти інтелектуальних волонтерів України.

Що на тебе чекає?

• 24 години практичного навчання онлайн з найкращими експертами;
  • Сертифікат про успішне проходження проєкту від Навчай для України та ЮНІСЕФ;

За бажання випускники інтенсиву зможуть продовжити навчання, підтримуючи дітей з прифронтових регіонів як ментори з одного з шкільних предметів впродовж 8 тижнів, за допомогою суперменторів, методистів та спільноти. Також це дасть тобі можливість отримати більше годин у сертифікаті, особисту рекомендацію та приємні подарунки.

Подальше волонтерство у програмі також може бути зараховане як практика у твоєму навчальному закладі.

ЗАРЕЄСТУВАТИСЬ : https://forms.gle/m5JhMrCmFGBqgp4G8

Усі, хто зареєструвався, отримають інформацію від організаторів про подальші кроки.

Дякуємо команді ГО «Навчай для України» за надану інформацію та запрошення до програми лідерського розвитку.

Разом покращуємо якість освіти!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка