День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Рубіжанському фаховому коледжі відбувся захід, присвячений Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ВСП «Рубіжанському фаховому коледжі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» була організована та проведена  відео-конференція присвячена Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

Участь у виховному заході приймали  студенти першого та другого курсу.

Учасники зустрічі мали можливість побачили відображені епізоди життя українських воїнів, людські долі, в яких переплелися подвиг і біль, відвага і сльози.

ВСП «Рубіжанський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»