Участь у вебінарах зі Штучного Інтелекту 2024

Викладачі кафедри романо-германської філології  взяли участь у вебінарах зі Штучного Інтелекту 2024.

Новітні технології швидко змінюють обличчя освіти, а однією з найцікавіших інновацій є використання штучного інтелекту в навчанні. Протягом квітня – травня 2024 року у рамках реалізації програми впровадження англійської мови в освітній і науковий процес у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» викладачі кафедри романо-германської філології: Хайруліна Н.Ф., Тишакова Л.Т., Юніна О.Є., Склярова І.В., взяли участь у  низці вебінарів, що були націлені на можливість поглибити знання про роль штучного інтелекту у викладачів та науковців, його можливості та виклики. Використання штучного інтелекту в освіті може полегшити завдання викладачів, допомагаючи індивідуалізувати навчання, забезпечуючи доступ до персоналізованого навчального матеріалу та надаючи аналіз даних для покращення якості освіти.

Під час  заходів спікери розповіли учасникам про переваги ШІ, як створити промт для Chat GPT, запропонували цікаві ідеї використання текстових ШІ на практичних заняттях з англійської мови. Були використані різні сервіси штучного інтелекту, які вже зараз дозволяють викладачам вийти на новий рівень у викладанні іноземних мов як допоміжний інструмент професійної діяльності педагога, зокрема освітньої.

Кожен учасник отримав сертифікат із зазначенням часів та кредитів.

Кафедра романо-германської філології
Інформаційний центр навчально-наукового