День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними.

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом.

Мета цього пам’ятного дня – ще раз нагадати про невинних жертв війни, про безглуздо знищених в результаті бойових дій людей, про жахливі воєнні злочини, злочини проти людяності. Народи повинні були примиритися для того, щоб не допустити повторення подібних подій знову.

Перемога – результат титанічних зусиль десятків держав і сотень народів.

Українці і зараз зі зброєю в руках захищають Європу і дають шанс на побудову більш тривкого миру і створення нової світової системи безпеки.

Сьогодні в умовах агресії єдиний шлях відновлення – перемогти загарбника!