Книга захиснику

Книга захиснику – особливий проєкт для Ради молодих учених при МОН.

За 2021-22 рік активної діяльності #Книга_захиснику об’єднала військовослужбовців та молодих вчених з різних куточків України. Було передано книги до військових шпиталів у місті Києві, Ужгороді, Коломиї, Івано-Франківську, Львові, Одесі.

Співробітники та студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка долучилися до продовження роботи проєкту та збору україномовних книг для наших воїнів.

Метою є поповнення бібліотек шпиталів україномовними книгами для наших воїнів, налагодження дружніх контактів між молодими вченими та військовослужбовцями для поглиблення наукової, освітньої співпраці, підтримки Збройних Сил України, урізноманітнення дозвілля бійців, які перебувають на лікуванні та сприяння в їх реабілітації.

Книги можна приносити до локації університету за адресами:

• м. Полтава, вул. Івана Банка 3, ауд. 545а (контактна особа Ольга Корінська)
  • м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2, ауд. 121 (контактна особа Катерина Коваленко)
  • м. Миргород, вул. Старосвітська 52/15 (спец. школа-інтернат),  2 поверх, каб. № 2 (контактна особа Людмила Черкасова)

АБО надіслати Новою поштою чи Укрпоштою у м.Полтава.

Контактна електронна адреса: radalnu@gmail.com

Дякуємо всім, хто не стоїть осторонь.

Підтримаємо наших захисників! Разом до перемоги!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка