Майстер-клас з писанкарства

Здобувачі вищої освіти та викладачі навчально-наукового інституту філології і журналістики відвідали майстер клас із писанкарства.

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. Великодні писанки стають окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується.

Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту філології і журналістики напередодні Великодня відвідали майстер клас із писанкарства.

Назар Божинський, кандидат архітектури, доцент кафедри  дизайну, розказав про символічний зміст, історію виникнення писанки, кольори, орнаменти, традиції та особливості розпису.

Під час майстер-класу усі охочі мали змогу створити свою власну писанку. Для більшості це дійство було першою спробою створити символ Великодня.

Захід пройшов у дружній атмосфері. Усі присутні залишились із позитивними емоціями та враженнями від заходу.

Щиро дякуємо пану Назару за цікаво проведений час! Та бажаємо усім гарних Великодніх свят!

Навчально-науковий інститут філології і журналістики