Благодійна акція «Великодній кошик для воїнів ЗСУ»

У НН ІМІТ та НН ІБМ проведена Благодійна акція «Великодній кошик для воїнів ЗСУ»

У житті кожного християнина Великдень — свято особливо шановане та величне.  Святий Великдень дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріплює віру та живить душу. Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.

На передодні Великодніх свят в навчально-наукових інститутах бізнесу і менеджменту, математики та інформаційних технологій проведено благодійну акцію «Великодній кошик для воїнів ЗСУ». Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші захисники та захисниці, співробітники навчальних закладів та здобувачі вищої освіти зібрали великодні гостинці для наших бійців . Вдячні за співпрацю миргородським волонтерам – Роману СІРЕНКО та Максиму ПІДРУЧНОМУ, адже завдяки їхній небайдужості і мужності, військовослужбовці отримають Великодні кошики.

Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в Україні. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи. Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут.  Нехай Великодні дзвони додадуть кожному з вас сили і впевненості,   енергії і наснаги, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією!

Дякуємо всім  небайдужим за участь в акції, за чуйність, доброту та підтримку наших захисників.

Безмежно вдячні ЗСУ!

Разом до Перемоги!!!