Дні науки у НН ІПУПО

У НН ІПУПО у межах Днів науки проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій».

У межах Днів науки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» 25 квітня 2024 року на базі кафедрі публічної служби й управління навчальними закладами навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій».

Географічно захід охопив біля 10 міст України, участь взяли дослідники зі Словаччини, Польщі, Австрії, Чорногорії. Основними тематичними напрямами роботи конференції були такі: теорія та історія публічного управління; сучасні виклики державного управління; місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія та практика; управління та адміністрування протидії гібридним загрозам національній безпеці; питання теорії та практики менеджменту в умовах сучасних викликів; управління закладом освіти: тенденції та проблеми; психологія управління: виклики сьогодення; національно-патріотичне виховання в умовах зовнішніх та внутрішніх викликів; проблеми забезпечення сталого розвитку країни в контексті сучасних світових процесів

За результатами поданих наукових робіт на конференцію виявлено, що тематика обговорення питань управління соціальними системами є актуальною та досліджується багатьма українськими і закордонними вченими. Захід дав можливість в інтернет-просторі фахівцям, практикам обмінятися досвідом із зазначеної проблематики.

Учасниками ІІ Міжнародної конференції стали здобувачі вищої освіти, молоді вчені, науково-педагогічні працівники Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Полтава); Відокремленого структурного підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; «Брянківський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Інституту демографії та проблем якості життя НАН України (м. Київ); Бердянського державного педагогічного університету; Національного університету цивільного захисту України; Миколаївського Національного аграрного університету; Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса); Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради»; Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана; Донбаського державного машино будівельної академії (м. Тернопіль); Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулі; Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ); Міжрегіональної Академії управління персоналом (м. Київ);Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси); Інституту продовольчих ресурсів НААН (м. Київ); Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільськ); Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ); Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна; Державного біотехнологічного університету (м. Харків); Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Інститут демографії та проблем якості життя НАНУ (м. Київ); «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Білоцерковського національного аграрного університету (м. Біла Церква); «Харківський політехнічний інститут»; Національної академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Університету прикладних наук (Австрія), International training company «Osnova» (Чорногорія) та інших. У конференції також взяли участь викладачі кафедри: В. Заблоцький, О. Саєнко, Н. Васиньова, Т. Сич, О. Птахіна, Є. Іванов, І. Гамбург, О. Терентьєва, П. Ворона, здобувачі освітніх програм «Територіальне управління та місцеве самоврядування», «Кадровий менеджмент», «Соціальна сфера» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, здобувачі освітньої програми «Управління навчальними закладами» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Науковий захід зібрав понад 180 учасників з різних регіонів України і зарубіжжя та є платформою для обговорення актуальних і важливих питань публічного управління, управління закладами освіти, розробки стратегій, спрямованих на відновлення та розвиток України після війни, підкреслюючи роль науки, освіти та міжнародної співпраці в цьому процесі.

Всіх учасників заходу буде забезпечено сертифікатом про участь із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (9 годин – 0,3 кредита ECTS).

Результати проведеної роботи буде представлено в збірнику матеріалів конференції та розміщено в електронному вигляді на сайті кафедри публічної служби й управління навчальними закладами Навчально наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

За інформацією кафедри публічної служби
й управління навчальними закладами