Вечір фортепіанної музики в Гадячі

НН ІМ узяв участь у ювілейному вечері Гадяцької дитячої музичної школи.

24 квітня 2024 р відбувся ювілейний вечір фортепіанної музики «Весняна рапсодія» Гадяцької дитячої музичної школи.

Вечір проходив в актовій залі Гадяцького фахового коледжу культури та мистецтв ім. І П Котляревського.

Такі вечори проходять вже протягом 15 років для пропагування фортепіано та класичної музики.

У цьому році в такому вечері взяли участь: Олена Пономаренко – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, концертмейстер кафедри музичного мистецтва та хореографії НН ІМ Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; Руслан Христиченко – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, соліст Полтавської обласної філармонії,  викладач по класу вокалу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та його студентка Вікторія Нечта і випускниця Яніна Вишегородська.

У вечорі також взяли участь викладачі та студенти Гадяцького фахового коледжу культури та мистецтв ім. І. П.  Котляревського – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Вечір пройшов у теплій піднесеній атмосфері. Дякуємо  Богу та нашим дорогим захисникам за можливість працювати, навчати та проводити такі заходи! Низький Вам уклін!

Інформаційний центр НН ІМ
(за матеріалом Тетяни Дерев’янко https://www.facebook.com/profile.php?id=100022731361639)