Перші кроки молодих науковців

Перші кроки молодих науковців навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту

Невід’ємною складовою освітньої діяльності навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту є навчальна робота, яка проводиться з метою здобуття майбутніми фахівцями наукових знань, шляхом проведення наукових досліджень та розробок.

Серед видів наукової діяльності кафедри економіки і маркетингу, до яких залучаються здобувачів вищої освіти освітніх програм Економіка та Маркетинг, є участь у наукових конференціях різного рівня, конкурсах наукових робіт тощо.

Зокрема, 26 квітня 2024 р. здобувачка вищої освіти 1 курсу освітньої програми Економіка Вікторія БОРИСЕНКО прийняла участь у міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Нові горизонти розвитку бізнесу в умовах сучасних викликів. Можливості та механізми підтримки бізнесу в умовах європейської інтеграції». Тема наукової доповіді: «Технологічні інновації: новітній тренд ринкових технологій для розвитку бізнесу». Науковий керівник: к.е.н. доцент кафедри Людмила ГОРБАТЮК.

Вітаємо Вікторію з науковим дебютом та чекаємо подальших успіхів!