Англомовний інтерактив з методики викладання іноземних мов

На кафедрі романо-германської філології проведено англомовний інтерактив з методики викладання іноземних мов.

У рамках Днів науки у ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” для здобувачів кафедри романо-германської філології першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти  був проведений англомовний інтерактив  з методики викладання: “Facilitating Mutual Understanding in EFL Students’ Intercultural Communication”.

Спікером такого цікавого заходу виступив викладач європейського ЗВО –  Майкл Дав (Michael Dove, PhD, doc., Department of English and American Studies, Faculty of Art Matej Bel University Banska Bystrica, Slovak Republic).

Під час інтерактиву здобувачі мали можливість взяти участь у групових проєктах, віртуальній дискусії та ефективно виконати інтерактивні вправи з використанням новітніх технологій.

Викладачі та здобувачі кафедри романо-германської філології щиро вдячні пану Майклу за оригінальний, сучасний та захоплюючий захід.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.