Протидіємо домашньому насильству

В Центрі жіночого працевлаштування, що знаходиться на базі ЛНУ імені Тараса Шевченка проведено захід з протидії домашньому насильству.

26 квітня 2024 року в Центрі жіночого працевлаштування, що знаходиться на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка і реалізується в рамках проєкту “WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей”, було проведено захід з протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі зі здобувачами освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Тренінг на тему: “Про реалізацію заходів у громаді по запобіганню домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Про відкриття в Лубнах притулку для осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Порядок прийняття до Притулку” провела Ірина Харченко, яку запросила кар’єрна радниця “Жіночого центру працевлаштування” Валентина Вовк.

Мета заходу:

• Підвищити обізнаність жінок про проблему домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
  • Розповісти про доступні ресурси та послуги для постраждалих від насильства.
  • Обговорити шляхи запобігання насильству та побудови безпечного та інклюзивного суспільства.

Разом ми можемо зробити наше суспільство безпечним та вільним від насильства!

Адреса “Жіночого центру працевлаштування”: м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2, аудиторія 129.

Телефон: 38 098 838 12 76

ТГ-канал з актуальними новинами: https://t.me/weso_lubny

Керівниця Центру розвитку кар’єри ЛНУ імені Тараса Шевченка
та карʼєрна радниця “Жіночого центру працевлаштування”