Віртуальний тур до Інноваційного центру в Парижі

Для студентів навально-наукового інституту філології і журналістики було проведено екскурсію до лабораторії De Vinci Innovation Center (DVIC) – інноваційного хабу Паризького університету Леонарда де Вінчі.

Екскурсію провела доктор Сяо Сяо, головний дослідник і голова Human Learning Group. DVIC є трансдисциплінарним хабом, де науковці-дослідники та студенти винаходять реальні людиноорієнтовані технології з довгостроковими перспективами для нашої планети. Сяо Сяо люб’язно відповіла студентам на їх  численні запитання та коротко розповіла їм про своє дослідження. Зараз вона проводить дослідження інтерфейсу, який допоможе носіям мови вивчити мелодію іноземних мов за допомогою вокального синтезатора, керованого жестами. Інші нещодавні проекти включають Minds in the Making, інтерактивну інсталяцію на 4-поверховій сходовій клітці та Inventive Minds, збірку есе про навчання піонера штучного інтелекту Марвіна Мінскі, співредактором та ілюстратором якого була  Сяо Сяо. Її роботи були опубліковані на відомих міжнародних конференціях і були представлені в блогах, телевізійних шоу та журналах з усього світу. Студенти дізналися багато нового, отримали матеріал для роздумів, їм дуже сподобалася екскурсія і наприкінці зустрічі вони висловили свою вдячність доктору Сяо Сяо.

Кафедра східної філології і перекладу