Публічне обговорення проєкту ОНП 035 «Філологія»

У навчально-науковому інституті філології та журналістики відбулося обговорення проєкту ОНП 035 «Філологія» для третього освітньо-наукового рівня вищої освіти.

На зустрічі були присутні члени проєктної групи, представники академічної наукової спільноти та аспіранти, які навчаються на ОНП 035 «Філологія».

Науковці України С. Бібік (доктор філол.наук, професор, провідний науковий співробітник відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України), О. Бровко (доктор філол.наук, професор, завідувач кафедри української літератури і компаративістики, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка), Н. Грицак (доктор пед. наук, професор, завідувач кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), С. Комаров (доктор філол.наук, професор, завідувач кафедри світової літератури, Горлівський інститут іноземних мов) позитивно оцінили проєкт ОНП 035 «Філологія», висловили пропозиції щодо удосконалення освітніх компонентів, специфіки практики, програмних результатів навчання та ін. Здобувачі третього освітньо-наукового рівня висловили побажання щодо змісту вибіркових компонентів.

Члени проєктної групи вдячні усім провідним науковцям України та аспірантам за сформульовані пропозиції та активну залученість до обговорення проєкту освітньої програми.

За інформацією навчально-наукового інституту філології і журналістики