Участь у вебінарі

Викладачі ННІФЖ взяли участь викладачів ННІФЖ у вебінарі «Empowering Students with Exam Time Management Strategies».

24 квітня 2024 року у рамках реалізації програми впровадження англійської мови в освітній і науковий процес у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» викладачі кафедри романо-германської філології (зав. Хайруліна Н.Ф.), іноземних мов за професійним спрямуванням (зав. Шпетна С.А.) та кафедри східної філології і перекладу (зав. Перова С.В.) навчально-наукового інституту філології і журналістики взяли участь у вебінарі «Empowering Students with Exam Time Management Strategies» від MM Publications та Linguist LLC.

Під час вебінару спікер Вікторія Колесник, методистка компанії «Лінгвіст», розповіла учасникам, як допомагати здобувачам ефективно планувати час, розставляти пріоритетність завдань та залишатись зосередженим під час тестування. Максимальну увагу було сконцентровано на підготовці до НМТ, ЄВІ тощо.

Кожен учасник цієї події отримав сертифікат із зазначенням часів та кредитів.

Інформаційний центр навчально-наукового
 інституту філології і журналістики