Звіт наукових досліджень до Днів науки

Здобувачі освіти кафедри фінансів, обліку та банківської справи презентували звіт наукових досліджень до Днів науки.

Колектив кафедри фінансів, обліку та банківської справи разом зі здобувачами бере активну участь у наукових дослідженнях з питань розвитку державних фінансів, бюджетно-податкової політики, міжбюджетних відносин, банківської системи, страхового менеджменту, адже становлення ринкової економіки активізувало процеси розвитку фінансових відносин у країні та створило передумови для окреслення нових структурних складових  фінансової системи.

У рамках проведення днів науки 25 квітня 2024 року у формі дистанційного наукового семінару на тему: «Сучасні тренди розвитку фінансів,банківської справи, страхування та фондового ринку» було презентовано результати наукових досліджень здобувачів 2,3,4 курсів кафедри фінансів, обліку та банківської справи, підтвердженням чого є апробація матеріалів у формі публікації тез у збірниках наукових конференцій (V Міжнародної науково-практичної конференції «Science  of  XXI  century:  development, main theories and achievements»  (26.12.2024, м. Гельсінкі, Фінляндія); IV Міжнародної наукової конференції «Розвиток наукової думки постіндустріального суспільства: сучасний  дискурс» (17.11.2023, м. Івано-Франківськ, Україна); V Міжнародної науково-практичної конференції «Current issues of science, prospects and challenges» (17.11.2023, м. Сідней, Австралія); III Міжнародної науково-теоретичної конференції «The driving force of science and trends in its development» (22.12.2023, м. Ковентрі, Об’єднане Королівство).

Кафедра фінансів, обліку та банківської справи