Звітний концерт клас флейти викладачки Юлії Данильченко

25 квітня відбувся звітний концерт студентів навчально-наукового інституту мистецтв.

З метою впровадження у практику роботи мистецьких шкіл, коледжів Полтавщини кращого перспективного педагогічного досвіду, освітніх технологій, форм та методів викладання Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури тісно співпрацює з провідними викладачами мистецьких навчальних закладів України.

25 квітня 2024 року у приміщенні Полтавської дитячої музичної школи № 2 ім. В. П. Шаповаленка відбувся концерт флейтової музики студентів класу викладачки кафедри музичного мистецтва та хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, викладачки вищої категорії «Мистецька школа №2 с. Опитне» (Донецька обл.) – Данильченко Юлії Андріївни. Прозвучали твори багатьох митців світової музики та українських композиторів таких як: В. А. Моцарт, А. Вівальді, Ж. Бізе, М. Мошковський, Т. Мурамацу, Я. Верховинець, Я. Кларк, К. Болінг, А. Пʼяццолла та інші.

Всі присутні отримали нагоду насолодитися чудовою музикою, поділитися творчими досягненнями та надихнутися на подальші успіхи в мистецтві.

В рамках роботи методичного обʼєднання викладачів класу духових інструментів відбувся майстер-клас Данильченко Ю. А на тему: «Основні правила постановки та формування звуку на флейті» із ученицею 3 класу Полтавської дитячої музичної школи  № 3 ім. Б. Гмирі – Симоненко Мирославою (викладач Темник Тетяна Вадимівна). Під час заходу методичного спрямування, спікерка працювала з ученицею над постановкою виконавського апарату, звертала увагу на культуру звуковидобування та інтонацію, ознайомила з динамічною та тембральною можливістю флейти.

ОМКНЗ МК щиро дякує всім учасникам заходу та сподіваємось на подальшу творчу співпрацю.

Ще на один день ми стали ближче до Перемоги! Слава Україні!

За інформацією Полтавського методичного кабінету