Участь в Міжнародній науково-практичній конференції

Викладачі та здобувачі вищої освіти ННІ БМ взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції.

25 квітня 2024 року к.е.н., доцент кафедри економіки і маркетингу Людмила ГОРБАТЮК та здобувачка вищої освіти освітньої програми Менеджмент організацій і адміністрування ННІ БМ Софія САВІСЬКО взяли активну участь у ІІ Міжнародній міждисциплінарній та науково-практичній конференції «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку науки та освіти», що проходила в м. Полтава.

Щиро дякуємо організаторам конференції – Раді молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», її голові та модератору заходу – Ользі КОРІНСЬКІЙ, працівникам Міжнародної благодійної організації фонду СОС Дитячі містечка за надзвичайно цікавий та актуальний захід.