Дні науки: секція “Філософія”

24 квітня кафедра філософії та соціології провела Дні науки: секція “Філософія” в цьому році розпочалася під назвою “Глобальні проблеми сучасності та перспективи розвитку людства”.

Здобувачі освіти продемонстрували свою зацікавленість широким спектром тем, включаючи співвідношення науково-технічного, соціального і духовного прогресу у сучасній епосі, реальність та перспективи постіндустріального суспільства, а також роль філософії в усвідомленні проблем сучасної цивілізації. Особливу увагу привернули дискусії про роль науки і техніки у вирішенні нагальних проблем сучасної цивілізації та розгляд сценаріїв майбутнього розвитку людства.

Жваві обміни думками та ідеями створили атмосферу творчого пошуку та інтелектуального зростання, що підкреслює важливість таких наукових заходів у формуванні образу майбутнього та розумінні ключових аспектів нашого суспільства.

Кафедра філософії та соціології