Дні науки на кафедрі інформаційних технологій та систем

На кафедрі інформаційних технологій та систем проведено дні науки для здобувачів освіти за спеціальностями 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп’ютерна інженерія.

У сучасному світі інтелектуальний ресурс є одним з головних рушіїв розвитку суспільства. Наука полегшує наше життя, служить на благо людства й об’єднує людей у прагненні зробити світ кращим.

Так, в НН ІМІТ на кафедрі інформаційних технологій та систем, були проведені дні науки для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальностями: 121 Інженерія програмного забезпечення та 123 Комп’ютерна інженерія.

Зустріч розпочалась із вітального слова директора інституту Геннадія Могильного. Завідувач кафедри ІТС, Микола Семенов, привітав учасників та  стисло охарактеризував основні напрямки наукової діяльності кафедри, надихнув учасників на нові наукові здобуття.

Здобувачі освіти представляли свої напрацювання:

Віталій Клименко, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Дослідження способів переведення інформації зі старих версій  баз даних на  нові (FireBird)», керівник Микола Семенов.

Олександр Фурман та  Денис Спас, здобувачі освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерна інженерія» , тема « Створення додатку для ввімкнення комп’ютерів  за допомогою WOL у віддаленому режимі», керівник Геннадій Могильний.

Дмитро Слинько, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Управління проєктами за допомогою Atlassian JIRA», керівник Світлана Переяславська.

Михайло Свистунов,  здобувач освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Дослідження особливостей ігрових рушіїв», керівник Ольга Смагіна.

Фарідун Майнаєв, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Використання патернів проєктування  у веб-розробці на фреймворці REACT», керівник Світлана Переяславська.

Михайло Базишин, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Система віддаленого керування на основі Raspberry Pi», керівник Юрій Тихонов.

Дмитро Острецов, здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та Андрій Ведута, здобувач освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «2NVIDIA GTC 2024: огляд ключових тенденцій», керівник Юрій Тихонов.

Денис Попов, здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Особливості застосування веб-технологій для систем керування освітніми закладами», керівник Галина Козуб.

Олександр Фурман, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема «Хмарна безпека: огляд сучасних загроз і моделей вирішення», керівник Світлана Переяславська.

Фарідун Майнаєв, здобувач освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», тема: «Огляд розробки мобільних додатків», керівник Юрій Тихонов.

Особливо відзначили доповідь Олександра Науменка, Ярослава Шинкаренка, здобувачів освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та Максима Асадчого, учня 9 класу Ромоданівського ЗЗСО Миргородського району, тема: «Розробка андроїд застосунку для прослуховування музики», керівник Юрій Тихонов.

Бажаємо молодим науковцям подальших творчих успіхів у мирній країні.

НН ІМІТ