Відвідини садиби художника Григорія Мясоєдова

Викладачі та студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відвідали садибу художника Григорія Мясоєдова.

19 квітня Полтава відзначала 190-річчя художника Григорія Мясоєдова: автора маніфесту Товариства пересувних художніх виставок, громадського діяча, засновника полтавської художньої спільноти та першого мистецького навчального закладу міста – приватної художньої школи.

Також, Григорій Григорович був відомий у Полтаві як поціновувач класичної музики та організатор камерного квартету, а також садівник-любитель, який активно популяризував нові сорти плодових рослин.

На садибі Мясоєдових в будинку сина Григорія – Івана Мясоєдова відбулися урочисті збори з нагоди ювілею, організовані Полтавським художнім музеєм (галереєю мистецтв) імені Миколи Ярошенка. У заході взяли участь і представники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва НН інституту мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Інформаційний центр  НН ІМ