Дні науки на кафедрі філософії та соціології

22 квітня на кафедрі філософії та соціології відбулися Дні науки (секція «Соціологія»).

Програма заходу була дуже насиченою. З доповідями виступали стейкхолдери, здобувачі освіти, викладачі. Їх об’єднало прагнення визначити актуальні напрямки розвитку сучасної соціологічної думки. Доповідачі розглянули різні питання – від концептуальних засад інституційного відновлення Донбасу до проблем штучного інтелекту та кризи сучасної соціології.

Усі учасники заходу отримали сертифікати. Найкращими доповідачами визнані Петренко Катерина (спеціальність «Соціологія», 4 курс), Красік Марина (спеціальність «Соціологія», магістратура), Олійник Олександр (спеціальність «Соціологія», магістратура), Анікеєв Анатолій (спеціальність «соціологія», 2 курс).

Кафедрa філософії та соціології