Засідання гуртка “Лісівники й садівники майбутнього”

Здобувачі та викладачі на засіданні гуртка обговорили “Видовий склад домінуючих шкідників у насадженнях ірисів борідкових”

На кафедрі садово-паркового господарства та екології 18.04.2024 відбулося чергове квітневе засідання наукового гуртка за напрямом лісового та  садово-паркового господарства “Лісівники й садівники майбутнього”.

Доповідачем виступила доцент, канд. с.-г. наук., в. о. завідувача кафедри Ірина КРАВЕЦЬ із темою “Видовий склад домінуючих шкідників у насадженнях ірисів борідкових”. На засіданні були присутні здобувачі освіти як бакалаврського так і магістерського рівня за спеціальностями “Лісове господарство” та “Садово-паркове господарство” та викладачі кафедри. Учасники взяли активну участь в обговоренні даної теми та розглянули можливості запропонування інших тем для подальшого ведення наукового дослідження, адже у всіх членів гуртка сформувалися свої особисті вподобання щодо тієї чи іншої наукової проблематики.

Бажаємо учасникам подальших плідних наукових здобутків!

Кафедра садово-паркового господарства та екології