Вебінар по грантах

Здобувачі НН ІПП взяли участь у вебінарі по грантах.

17 квітня 2024 року здобувачі навчально-наукового інституту педагогіки і психології першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» взяли участь у вебінарі на тему «Створення громадської організації. Залучення фінансів через грантові програми» з директором комунальної установи «Молодіжний центр» (м. Хмельницький) Владиславом Гребенюком.

Під час зустрічі здобувачі мали можливість відкрити для себе секрети успішного створення громадської організацій через всі етапи її реєстрації, навчися залучати фінансову підтримку через грантові програми, опанували правила заповнення грантових заявок тощо. В результаті учасники дійшли висновку, що створення громадської організації – це можливість стати частиною позитивних змін у своїй громаді та покращити якість надання соціальних послуг різним категоріям населення.

Кафедра соціальної педагогіки висловлює вдячність Владиславу ГРЕБЕНЮКУ за підвищення компетентностей наших здобувачів щодо створення громадської організацій та формування навичок фандрайзингу.

За інформацією ІПП