Розвиток наукової кар’єри

Здобувачі освіти другого магістерського рівня за спеціальністю 054 «Соціологія» активно беруть участь у розвитку своєї наукової кар’єри.

Нещодавно вони стали учасниками заходів від Школи молодих науковців, що була ініційована Радою молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Головною метою діяльності Школи молодих учених є формування унікального освітньо-наукового простору для розвитку молодого вченого, що є однією з важливих чинників розвитку науки в Україні та його популяризації. Завданням діяльності є обрання, підготовка пріоритетних тем, проведення занять і підготовка необхідних матеріалів для їх проведення, а також залучення кваліфікованих експертів та фахівців для проведення тренінгів з обраних тем.

Під час Школи студенти мали можливість ознайомитися з останніми тенденціями у соціологічному дослідженні, а також отримати поради від визнаних експертів у галузі. Участь у таких заходах є важливим етапом у професійному становленні молодих соціологів, дозволяючи їм поглибити свої знання та навички. За словами учасників, отримана інформація та враження від заходу стануть невід’ємною частиною їхнього наукового шляху.

Рада молодих учених і здобувачів вищої освіти продовжує організовувати подібні ініціативи з метою підтримки та розвитку молодого покоління науковців.

Навчально-науковий інститут соціальних і гуманітарних наук