Онлайн-зустріч із випускниками навчальних закладів

У НН ІМІТ відбулась онлайн-зустріч із  випускниками навчальних закладів.

8 квітня, у навчально-науковому інституті математики та інформаційних технологій, відбулась онлайн-зустріч із  випускниками Комунальної установи “Комишуваський ліцей” Попаснянської міської територіальної громади Луганської області, Хмельницьким вищим професійним училищем №94 та Попаснянським професійним ліцеєм залізничного транспорту.

Директор інституту Геннадій Могильний та в.о. кафедри математики та інформатики Ліна Бондаренко розповіли вступникам про університет та його структурні підрозділи, спеціальності, ознайомили з особливостями вступної кампанії та навчанням, детально ознайомили зі спеціальностями навчально-наукового інститута математики та інформаційних технологій, а також відповіли на всі запитання.

Навчально-науковий інститут математики та інформаційних технологій