Гаджети для освітнього процесу

Нова чудова ініціатива для закладу освіти від Благодійної організації «Фундація Олени Зеленської»!

В рамках проєкту «Гаджети для забезпечення доступу до освітнього процесу», ініційованого через БО «Фундація Олени Зеленської», Відокремлений підрозділ «Регіональний центр професійної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримав 10 планшетів від донорської організації «Amazon та Digital Poland Association».

Ці планшети спрямовані для потреб здобувачів освіти Луганської області з соціально вразливих категорій населення, які потребують цифрові пристрої для забезпечення доступу до дистанційного навчання.

Дякуємо Благодійної організації «Фундація Олени Зеленської», Amazon та Digital Poland Association за їхню підтримку та небайдужість до освіти української молоді.

Разом ми змінюємо життя на краще та створюємо світле майбутнє для всіх!

ВП «РЦПО ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»