Зустріч з представниками б’юті-індустрії
9.4.2024
У Фаховому коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшла зустріч з представниками б’юті-індустрії.
27 березня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдерами – з роботодавцями, які представляють б’юті-індустрію в Лубенській громаді і за її межами, щодо обговорення освітньо-професійної програми «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика)» за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.
До зустрічі долучилися: директор перукарні «ФОП Хоменко О.Ю.» (м. Лубни) Ольга Хоменко, директор салону краси Сolor French (м. Київ), випускниця коледжу Світлана Шапаренко, керівниця Студії масажу (м. Лубни), майстер масажу Ірина Овраменко, директор салону краси «STUDIO_EMPIRE_VALERIIA» (м. Прага), випускниця коледжу Валерія Калініченко. Ця зустріч відбулася за ініціативи ВСП «Фахового коледжу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».
Метою даної зустрічі є аналіз, збалансованість і реалістичність ОПП, раціональність розподілу кредитів між освітніми компонентами.
Також обговорили спільну діяльність у сфері перукарського, косметологічного та іншого побутового обслуговування населення, підвищення рівня професійного обслуговування в місті Лубни та за його межами і підготовку висококваліфікованих майстрів-перукарів широкого профілю в індустрії краси.
Ольга Хоменко, проаналізувавши освітньо-професійну програму «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика)» зауважила, що освітні компоненти ОПП мають збалансованість і відповідають реаліям часу.
На базі перукарень «ФОП Хоменко О.Ю.» здобувачі освіти даної освітньо-професійної програми проходять практику та набувають практичних навичок на лабораторних заняттях.
Валерія Калініченко, як практикуючий фахівець, звернула увагу на формування, відповідно до вимог часу та європейських стандартів, матеріально-технічної бази, необхідної для виконання навчального плану та освітньо-професійної програми.
Ірина Овраменко запропонувала оновити каталог дисциплін вільного вибору і додати до переліку освітні компоненти, які відповідають сучасним викликам, такі як: технологія та методика нарощування вій (Lashmaker), нутриціологія.
Фаховий коледж та стейкхолдери мають намір і надалі співпрацювати. Проводити спільні майстер-класи, проєкти, конференції та заходи з актуальних потреб у галузі дизайну; сприяти обміну практичним досвідом, публікаціями, рекомендаціями та іншою інформацією у сфері індустрії краси.
Усі побажання, пропозиції роботодавців, висловлені під час зустрічі, були прийняті до відома. Їх планується розглянути на засіданнях циклових комісій, на педагогічній раді коледжу, із подальшим внесенням коректив до переліку компетентностей та результатів навчання.
Сподіваємося на тривале та плідне співробітництво!
ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»