Участь у вебінарі “Guided Discovery: Navigating Grammar”

03.04 2024 викладачі кафедри романо-германської філології взяли участь у вебінарі Guided Discovery: Navigating Grammar, який був започаткований Мовним центром Polyglot.

Спікер Людмила Кизима ознайомила учасників з методикою використання новітніх підходів у вивченні граматики англійської мови. Вебінар “Guided Discovery: Navigating Grammar”, був присвячений методикам вивчення граматики через активну участь та відкрите дослідження. Під час інтерактиву обговорювалися стратегії та підходи до викладання граматики, які спрямовані на створення ситуацій, де здобувачі вивчають граматичні структури шляхом власного дослідження, взаємодії та практики. Такий підхід сприяє кращому розумінню граматичних правил і покращує навички мовлення.

Регулярна участь викладачів кафедри у таких інтерактивних вебінарах удосконалює використання різноманітних інтерактивних вправ, тестів, що направлені на формування як граматичної компетенції, так і розвитку логічного мислення, креативних якостей студентів.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового