Вітаємо студентів-переможців ННІ ПАН

Вітаємо студентів ННІ ПАН, які здобули перемогу в першому (університетському) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, проводиться відповідно до затверджених наказів Міністерства освіти і науки України з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах.

У 2023/2024 навчальному році в ННІ ПАН І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей проводився з  4 спеціальностей.

Переможцями стали за напрямами:

• «Екологія» ̶  1 місце ГАТЬМАН Анастасія із темою дослідження: «Вплив війни на стан повітря, земельних та водних ресурсів України», науковий керівник Березенко К.С.;
  • «Лісове та садово-паркове господарство» ̶ 1 місце БІБІК Сергій із темою дослідження «Проєкт озеленення та благоустрою території ліцею №10 м. Івано-Франківськ», науковий керівник Кравець І.С.; 2 місце ФОМЕНКО Карина із темою дослідження «Визначення функціонування мисливських господарств в державних підприємствах лісового господарства завдяки кормовим ресурсам», науковий керівник Бордюгова О.І.; 3 місце ШКАРУПА Олександра із темою дослідження «Місце квіткових композицій у зеленому будівництві», науковий керівник Скаковський С.І.;
  • «Агрономія» ̶  1 місце         РАДЧЕНКО Сергій із темою дослідження «Уточнення видового складу фітофагів картоплі та регуляція їх чисельності в умовах Голованівського  району Кіровоградської області», науковий керівник Кравець І. С.; 2 місце ПАСІЧНИК Олександр із темою дослідження «Вплив хімічних та біологічних стимуляторів на ріст і розвиток томатів (Lycopersicon enculentum Mill.) у закритому ґрунті», науковий керівник Коржова Н. О.;
  • «Біологія» ̶  1 місце СТРЕЛЮК Вадим із темою дослідження «Дослідження хвороб гіркокаштанів (Aesculus hippocastanum) (На прикладі м. Попасна Северодонецького району Луганської  області та м. Тернівка Павлоградського району Дніпропетровської  області), науковий керівник Тимчук Н.Ф.; 2 місце КРИВКО Тетяна із темою дослідження «Корелятивне цитологічне та гістологічне дослідження при захворюванні щитоподібної залози», науковий керівник: Грищук А. В.; 3 місце ПОПОВ Павло із темою дослідження «Лікарські рослини Півдня України – джерела алкалоїдів», науковий керівник Тимчук Н.Ф.; 3 місце ШПОТА Дар’я із темою дослідження «Аналіз наслідків військових дій для лісових біоценозів на прикладі Серебрянського лісництва Луганської області», науковий керівник Тимчук Н.Ф.

Переможців було відзначено дипломами  І-ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їхніх керівників! Бажаємо їм подальших наукових здобутків!

За інформацією ННІ ПАН