Участь у вебінарі

Участь у вебінарі «Розширюємо горизонти безпеки разом з Європейською школою керування ризиками».

29 березня доцентка кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу Оксана Абрамова взяла участь у вебінарі «Розширюємо горизонти безпеки разом з Європейською школою керування ризиками», проведеному редакцією науково-виробничого журналу «Охорона праці».

Спікерами вебінару були експерти у сфері керування ризиками – Джаннет Аршимова, Віталій Цопа та Сергій Росс. Під час зустрічі обговорили основні складники організації системи безпеки праці на будь-якому підприємстві: лідерство, системне управління, керування ризиками, ментальне здоров’я та психологічну безпеку працівників.

Дякуємо організаторам за надані можливості долучитися до  заходу, що є актуальним в умовах військового стану!

Рекомендації надані під час вебінару будуть упроваджуватись під час організації безпечного освітнього середовища в НН ІТТ.

За інформацією кафедри ПОРТБ