Лекція з кібербезпеки

Здобувачі освіти і викладачі кафедри східної філології і перекладу відвідали лекцію з кібербезпеки

У сучасному цифровому світі, де технології пронизують усі сфери нашого життя, питання кібербезпеки стає надзвичайно актуальним. Щоб розуміти загрози, з якими ми можемо зіткнутися в онлайн-середовищі, і зберігати свою власність та дані в безпеці, необхідно мати відповідні знання. Тому у межах плану з соціально-гуманітарної роботи здобувачі освіти і викладачі кафедри східної філології і перекладу відвідали лекцію «Кіберстійкість: як захистити цифрові активи в бізнесі», яку провів комп᾽ютерний аналітик Павло Гак. Вона включала в себе розгляд загальних понять, таких як захист від хакерських атак, безпека мереж та захист даних. Студенти мали змогу зазирнути в глибини різних видів кіберзагроз, що допомогло їм краще зрозуміти складність проблеми та виявити потенційні вразливості. Лекція надала студентам цінні знання, навички та мотивацію для подальшого вивчення та діяльності в цій важливій для майбутніх перекладачів області. Такі ініціативи є важливим елементом формування компетентних та відповідальних громадян, які здатні захищати себе та своє суспільство в цифровому віці.

Кафедра східної філології і перекладу