Захист педагогічної практики

Відбувся захист педагогічної практики здобувачами 3 курсу кафедри романо-германської філології.

29 березня 2024 року в онлайн-режимі відбувся захист виробничої (педагогічної) практики здобувачів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту філології і журналістики, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька, французька, іспанська).

Практику здобувачі кафедри романо-германської філології проходили з 04 березня до 24 березня 2024 року й мали змогу спробувати свої сили як вчителі іноземних мов та зарубіжної літератури в закладах загальної середньої освіти.
Педагогічну практику було здійснено в змішаному форматі.

Під час захисту матеріалів педагогічної практики здобувачі поділилися враженнями від роботи з учнями середньої ланки, підготували короткі доповіді й презентації проведених уроків з іноземних мов та зарубіжної літератури, позакласних заходів. Деякі з них продемонстрували фрагменти проведених ними профорієнтаційних заходів і майстер-класів для учнів.

Найактивніші практиканти також виявили ініціативу провести змістовну профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.