Майстер-клас з техніки Ебру

Для здобувачів освіти Старобільського фахового коледжу відбувся майстер-клас з техніки Ебру.

27.03.24 для здобувачів освіти ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбувся майстер-клас з техніки Ебру.

Техніка Ебру („мармуровий папір”) – це мистецтво малювання фарбами не на папері, а на воді за допомогою спеціальних фарб та інструментів. Зображення, створене на воді, обережно переноситься на папір. Цю техніку винайшли на Сході близько 600 років тому. Упродовж століть „мармуровий папір” використовували для оздоблення приміщень, оформлення обкладинок книжок, обгортання подарунків тощо.

Майстер-клас організувала Салій Ольга Олександрівна – викладач Лубенської мистецької школи. Захід проведено з метою ознайомлення здобувачів освіти з даною технікою арт-терапії та активізації інтересу учасників до мистецької діяльності.

Усім учасникам майстер-класу була надана можливість спробувати власноруч створити малюнки, відштовхуючись від своїх почуттів та світосприйняття.

Такі зустрічі допомагають розвинути креативність, уяву, фантазію, гнучкість і самостійність мислення учасників.

Дякуємо пані Ользі за цікавий досвід!

ВСП «Старобільський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет