Школа молодих науковців. День 4

Четвертий день роботи Школи молодого науковця був присвячений академічній доброчесності.

Сьогодні з провідними положеннями академічної доброчесності нас ознайомила провідний бібліотекар ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», завуч школи академічної доброчесності Шевчик Оксана.

Вона охарактеризувала визначення «Академічна доброчесність»: були розглянуті її основні принципи, цінності. Лекторка обговорила зі здобувачами вищої освіти важливість дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі. Також на лекції були розглянуті види порушень академічної доброчесності, причини цього явища та стратегії їх уникнення.

Увага була приділена правилам оформлення джерел у прикінцевому списку літератури, оформленню результатів власних досліджень та  правилам складання бібліографічних дописів.

Окремим приємним моментом зустрічі було те, що усі учасники додатково отримають сертифікат про проходження Школи академічної доброчесності.

За інформацією Ради молодих учених
і здобувачів вищої освіти