Школа молодих науковців. День 3

Темою сьогоднішньої зустрічі молодих науковців усіх структурних підрозділів ЛНУ імені Тараса Шевченка стала “Розвиток Soft Skills навичок, необхідних для підвищення рівня особистого та професійного становлення”.

Спікер заходу – Володимир Мороз, кандидат педагогічних наук, доцент, голова первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка. Усі учасники із задоволенням слухали інформацію та набирались нових знань. Оскільки Soft та Hard skills є необхідною вимогою у сучасному суспільстві, слухачі багато чого винесли для себе і точно знатимуть в якому напрямку йти.

Особливу увагу приділили живому спілкуванню та секції “питання-відповіді”, де усі охочі мали змогу виразити свою думку чи поглибитись у певне питання, та, найголовніше знайти на нього відповідь.

Дякуємо усім присутнім за неймовірну активність і чекаємо на завтра, бо на учасників чекає невеликий презент від Ради.

За інформацією
Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти