Перше засідання дослідницької групи з алгебри у ЛНУ

У ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулося перше засідання дослідницької групи з алгебри.

На початку березня в Інституті математики та інформаційних технологій було створено першу в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» дослідницьку групу – Algebra Research Group (далі ARG). Нещодавно відбулося перше засідання цієї дослідницької групи, яку очолив Юрій Жучок, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри математики та інформатики. До складу ARG увійшли професори та доценти кафедри математики та інформатики, аспіранти та магістранти спеціальності 111 Математика, і студент спеціальності 014 «Cередня Освіта. Математика». У рамках першого засідання ARG було розглянуто результати студентської наукової роботи з математики здобувача освіти 3-го курсу за спеціальністю 014 «Cередня Освіта. Математика» Курячего Євгена на тему: «Класифікація g-дімоноїдів другого та третього порядків» (науковий керівник – д.ф.-м.н., професор Юрій Жучок). Робота отримала позитивні відгуки та була рекомендована до участі в наукових конкурсах Всеукраїнського рівня. Корисні поради доповідачу щодо подальших досліджень надали  Анатолій Жучок, доктор фізико-математичних наук, професор, проректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Олена Тоічкіна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики та інформатики.

На засіданні також були розглянуті організаційні питання роботи ARG.

Бажаємо всім учасникам дослідницької групи з алгебри успішного втілення творчих та наукових задумів!

За матеріалами Навчально-наукового
інституту математики та інформаційних технологій