Школа Молодих Науковців День 2

Школа Молодих Науковців продовжується.

Другий день відкрив Сергій Сидоренко, викладач інформатики ПТУ #44 м. Миргорода, аспірант кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, сертифікований викладач Microsoft (Microsoft certified educator).

Темою його виступу стали «Онлайн-курси у самоосвіті здобувачів освіти», бо саме це сьогодні є основою формування та ставлення сучасного науковця.

Окрім цікавої інформації, що підготував спікер, усі охочу мали змогу поставити питання, що цікавлять їх більш за все із поданої теми. Наприкінці всі поділились своїми враженнями та подякували виступаючому.

До зустрічі вже завтра, із наступним лектором.

За інформацією Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти