Зустріч з письменником Лубенщини

Письменник Лубенщини Олександр Міщенко в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

22.03.24 в навчально-науковому інституті  педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася зустріч у гімназії імені Василя Барки із письменником Лубенщини  Олександром Михайловичем Міщенком.

На зустрічі були присутні  директорат інституту, завідувачі кафедр, викладачі, співробітники, здобувачі освіти. Викладач курсу «Літературне краєзнавство» до Всесвітнього дня поезії презентувала творчість видатного українського письменника (поета, прозаїка), журналіста, члена Полтавської спілки літераторів, Національної спілки журналістів України,  Національної спілки письменників України. Звернула увагу  учасників заходу на різноманітну палітру творчості письменника, розглянула основні твори письменника, його досягнення та відзнаки.

Олександр Міщенко розказав присутнім про свою літературну та журналістську діяльність, надав поради майбутнім  молодим авторам, наголошуючи на значущості  художнього слова в непростому сьогоденні, цитував свої поетичні твори, щиро і відверто відповідав на численні запитання.

Спілкування пройшло в дружній та гармоній атмосфері поетичного духу.

Бажаємо Олександру Міщенку,  щоб кожен новий день дарував прекрасні ідеї і цікаві задумки, щоб твори були завжди затребувані суспільством. Міцного здоров’я, творчого натхнення, мирного неба над головою, ПЕРЕМОГИ!

За інформацією НН ІПП