ІІ місце у ХІХ літній Універсіаді України

Команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – срібний призер змагань  XIX Універсіади з важкої атлетики

16-19 березня у Луцьку пройшла XIX Універсіада з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти України.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляли п’ятеро здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту. За підсумком командного заліку команда  ЛНУ імені Тараса Шевченка серед команд ЗВО 4 категорії зайняла друге місце.

Результати особистих змагань:

Наумова Софія у ваговій категорії до  45кг.  виборола 1 місце у сумі двоборства з результатом -121 кг. (ривок 53кг- 1 місце, поштовх  68кг – 1 місце).

Буднікова Тетяна у ваговій категорії до 48 кг. також стала чемпіонкою з сумою двоборства 135 кг. (ривок 61кг – 1 місце, поштовх 74кг – 1 місце).

Калашник Ганна у ваговій категорії + 87кг., виборола 1 місце з результатом 192 кг. (ривок  85кг – 1 місце, поштовх 107кг – 1 місце).

Лєванзов Марк у ваговій категорії 81 кг., у сумі двоборства 301 кг – 1 місце (, ривок 125кг – 3 місце, поштовх 176кг – 1 місце)

Ктітарев Вячеслав у ваговій категорії до 81 кг. став четвертим сума двоборства 286 кг (ривок 119кг – 5 місце, поштовх 149кг – 4 місце).

Тренує спортсменів  Костянтин Селіванов.

Щирі вітання спортсменам і тренеру, успіхів і подальших перемог!