I етап Всеукраїнської олімпіади з математики

4 березня відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів математичних спеціальностей.

Олімпіада пройшла за допомогою сервісу Google Meet на базі кафедри математики та інформатики Навчально-наукового інституту математики та інформаційних технологій. До участі були запрошені студенти математичних спеціальностей бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Учасникам були запропоновані задачі з математичного аналізу, загальної алгебри, теорії чисел, елементарної геометрії та теорії ймовірностей.

В цьому році у складі журі були: к.ф.-м-н., доцент Олена Тоічкіна, к.ф.-м.н., доцент Юлія Жучок, старший викладач Олеся Літвінова. Головою журі був д.ф.-м.н., професор Юрій Жучок. Членами журі визначено наступних переможців серед учасників:

І місце  – Тетерещенко Олена Володимирівна, здобувачка 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти НН ІМІТ зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика. Фізика);

ІІ місце – Трибушна Ганна Борисівна, здобувачка 1 курсу другого (магістерського) рівня освіти НН ІМІТ зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика);

ІIІ місце – Курячий Євген Володимирович, здобувач 3 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти НН ІМІТ зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика. Фізика).

Щиро вітаємо призерів, дякуємо тим, хто прийняв участь, та бажаємо усім подальших успіхів на шляху до здобуття бажаної спеціальності!

За матеріалами Навчально-наукового
 інституту математики та інформаційних технологій