«З Тарасом у серці» до дня народження Тараса Шевченка»

Обласний конкурс «Літературна декламація «З Тарасом у серці» до дня народження Тараса Шевченка» завершився.

За ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області з 28 лютого по 15 березня 2024 року було проведено обласний конкурс «Літературна декламація «З Тарасом у серці» до дня народження Тараса Шевченка».

Метою конкурсу стало сприяння популяризації та вшанування творчості Тараса Шевченка серед здобувачів освіти й педагогічних працівників, розвиток вміння декламувати, залучення здобувачів освіти до вивчення й розуміння великого національного доробку.

Учасники підготували відеозаписи власної інтерпретації творів Тараса Шевченка на вільний вибір.

Шляхом голосування глядачів на сторінці НМЦ ПТО у Луганській області у соцмережі FACEBOOK визначено переможців.  https://fb.watch/qRmtFi_ot5/

І місце здобула Катерина ЧЕКОЙ, здобувачка освіти Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Пишаємося нашими студентами і дякуємо всім, хто підтримав Катерину!

ВП «РЦПО ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»