Гостьова лекція для здобувачів кафедри романо-германської філології

Відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти кафедри романо-германської філології.

У рамках міжнародної співпраці кафедри романо-германської філології (ННІФіЖ) з кафедрою англійської мови та американістики (Faculty of Art, Matej Bel University, Banska Bystrica) 13 березня здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  спеціальностей 014 Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька, французька, іспанська) запропонували прослухати англомовну лекцію з методики викладання англійської мови як другої іноземної.

Лектором виступила пані Анна Слатинська (Anna Slatinská) – доктор філософії, доцент, провідний експерт у методиці викладання іноземних мов.

Під час лекції здобувачі ознайомилися із сучасними стратегіями та підходами, що підтримують розвиток мовної компетенції учнів. Зосереджуючись на практичних інструментах і методах, лекція надала майбутнім вчителям уяву як саме можна покращити якість навчання іноземної мови, забезпечивши тим самим успішний навчальний процес.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового
інституту філології і журналістики.