Конкурси до Всесвітнього дня прав споживачів

Нещодавно відбулися конкурси, присвячені відзначенню Всесвітнього дня прав споживачів 2024.

Щиро вітаємо переможниць конкурсів, присвячених відзначенню Всесвітнього дня прав споживачів 2024, який пройшов під девізом Consumers International (CI) «Справедливий та відповідальний штучний інтелект для споживачів» (Fair and Responsible AI for Consumers) #GenerativeAIGuardian) у номінації:

• кращий відеоролик (слайд-шоу) – здобувачку освіти 2 курсу ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» ННІТТ «ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Крістіан Альону (https://drive.google.com/file/d/1HkdwgwCNv0hKOOOQnV6bm5DexEQCg0Ua/view?usp=sharing);
  • кращий постер (колаж) – здобувачку освіти 1 курсу ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» ННІТТ «ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Сапу Діану (https://drive.google.com/file/d/1Vy2CcUrHEEav5jBV0AG_0YgRqVBGVUT3/view?usp=sharing).

Щороку 15 березня споживчий рух та інші впливові учасники збираються разом, щоб відзначити Всесвітній день прав споживачів, щоб підвищити глобальну обізнаність про права споживачів, їх захист і розширення можливостей.

2024 рік буде присвячений таким проблемам, як дезінформація, порушення конфіденційності та дискримінаційні практики, а також те, як платформи, керовані штучним інтелектом (ШІ), можуть поширювати оманливу інформацію та підтримувати упередження.

CI планує об’єднати глобальну мережу захисників прав споживачів і лідерів у розробці, розгортанні та реалізації політики ШІ, створенні основ для справжньої прозорості та довіри, а також отримання відповідей на питання:

• Які заходи необхідні для захисту споживачів від фейків і дезінформації?
  • Як споживачі орієнтуються у зборі та використанні даних споживачів?
  • Хто несе відповідальність за шкоду, яку може завдати людині ШІ?

Дякуємо переможницям за їх активну життєву позицію, за формування професійних компетенцій у забезпеченні одного із фундаментальних прав споживачів на достовірну, перевірену та неупереджену інформацію, долучення до низки просвітницьких заходів із застосуванням справедливого і достойного довіри ШІ для всіх на цій планеті!!!

Конкурси організовані кафедрою товарознавства і підприємництва Навчально-наукового інституту технологій і торгівлі Державного закладу «Луганський національний університет  імені тараса Шевченка»  та Громадською організацією «Науково-дослідний центр  Незалежна експертиза».

З ВДЯЧНІСТЮ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

Творимо європейську Україну разом!

Все буде Україна!

#GenerativeAIGuardian

#WorldConsumerRightsDay

#WCRD24

Кафедра товарознавства і торговельного підприємництва
навчально-наукового інститут технологій та торгівлі,
ГО «НДЦ Незалежна експертиза».