Підсумки олімпіад в НН ІПАН

У навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук підбили підсумки студентської олімпіади.

В НН ІПАН підбили підсумки І етапу (університетського) Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямами з географії, хімії, науки про Землю, агрономії, біології, загальної екології, лісового та садово-паркового господарства.

У олімпіадах взяли участь здобувачі вищої освіти 1-4 курсів першого бакалаврського та другого магістерського рівня – 60 учасників, серед яких призові місця здобули – 29.

Переможцями І етапу (університетського) Всеукраїнської студентської олімпіади стали за напрямом:

• «Географія»: ВАСИЛЕЦЬ Володимир, 1 місце, спеціальність «Середня освіта. Географія»; ГОДУНКО Юлія, 2 місце, спеціальність «Середня освіта. Географія»; ВЄТРОВА Єлизавета, 3 місце, спеціальність «Науки про Землю».
  • «Хімія»: КОРОЛЬОВА Інна, 1 місце, спеціальність «Хімія»; КОВАЛЬ Аліна, 2 місце, спеціальність «Середня освіта. Хімія»; КОСТІН Володимир, 3 місце, спеціальність «Хімія».
  • «Науки про Землю»: ВЕРІХ Владислава, 1 місце, спеціальність «Науки про Землю»; ЛАСКОВЕЦЬ Олександра, 2 місце, спеціальність «Науки про Землю»; ЛОБОК Дарина, 3 місце, спеціальність «Науки про Землю».
  • «Лісове та садово-паркове господарство»: ЧИПЕНКО Віктор, 1 місце, спеціальність садово-паркове господарство»; ФУЧИЖИЙ Вікторія, 2 місце, спеціальність « Садово-паркове господарство»; ШЕВЧЕНКО Ілля, 3 місце, спеціальність «Лісове господарство».
  • «Загальна екологія» для здобувачів нефахових спеціальностей: ЩУКА Денис, 1 місце, спеціальність «Науки про Землю»; ЧИПЕНКО Віктор, 2 місце, спеціальність «Садово-паркове господарство»; ВЄТРОВА Єлизавета, 2 місце, спеціальність «Науки про Землю»; СТРИЖАК Марія, 3 місце, спеціальність «Садово-паркове господарство».
  • «Загальна екологія» для здобувачів екологічних спеціальностей: ПРОНЕНКО Валерія, 1 місце, спеціальність «Екологія»; ГАТЬМАН Анастасія, 2 місце, спеціальність «Екологія»; КУЛІШ Дмитро, 2 місце, спеціальність «Екологія»; МАКАРОВА Катерина, 3 місце, спеціальність «Екологія»; ЧЕРНЯЄВА Софія, 3 місце, спеціальність «Екологія».
  • «Агрономія»: БУТЕНКО Лілія, 1 місце, спеціальність «Агрономія»; РАДЧЕНКО Сергій, 1 місце, спеціальність «Агрономія»; БУТЕНКО Сергій, 1 місце, спеціальність «Агрономія»; ПАСІЧНИК Олександр, 2 місце, спеціальність «Агрономія».
  • «Біологія»: СТРЕЛЮК Вадим, 1 місце, «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»; ШАРАМКО Вікторія, 2 місце, спеціальність « Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»; ТРОЦЕНКО Катерина, 3 місце, спеціальність «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»; ШПОТА Дар’я, 3 місце, спеціальність «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини».

Переможців було відзначено грамотами інституту. Усім учасникам олімпіади бажаємо подальших звершень, творчого натхнення та перемог.

За інформацією навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук