Відкрита лекція

12 березня доктор політичних наук, професор кафедри політології і міжнародних відносин Вовк Світлана провела відкриту лекцію.

Відкрита лекція на тему: «Форми безпосередньої демократії в Україні» у межах освітнього компонента «Право (Теорія держави і право. Конституційне право. Адміністративне право. Правові основи політичної діяльності)» для здобувачів вищої освіти 1-го курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої «Політологія» спеціальності 052  «Політологія».

Лекторка детально проаналізувала різноманітні форми безпосередньої участі громадян у політичному процесі, зосередившись на їхньому застосуванні та ефективності в контексті української демократії. Учасники лекції отримали можливість краще зрозуміти принципи демократії та її втілення в сучасному українському суспільстві.

Кафедра політології і міжнародних відносин